13-S-37AH-BD-16
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 13-S-37AH-BD-16
Proizvajalec / znamka: Leader Tech Inc.
Opis izdelka 0.13 X 0.37 BD 16--13-S-37AH-BD-
Podatkovni listi: 13-S-37AH-BD-16.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
40 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 13-S-37AH-BD-16
Številka dela 13-S-37AH-BD-16 Proizvajalec Leader Tech Inc.
Opis 0.13 X 0.37 BD 16--13-S-37AH-BD- Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 7689 pcs Podatkovni list 13-S-37AH-BD-16.pdf
Premer 0.370" (9.40mm) Tip Fingerstock
Oblika - Serija -
Obloga - Debelina - Obloga Unplated
delovna temperatura -55°C ~ 121°C Material Beryllium Copper
Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks Dolžina 16.000" (406.40mm)
Višina 0.130" (3.30mm) Metoda pritrditve Adhesive