14-CBSA-3.5X4.25X0.13
pregled izdelka
Številka dela: 14-CBSA-3.5X4.25X0.13
Proizvajalec / znamka: Leader Tech Inc.
Opis izdelka 14 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY -
Podatkovni listi: 14-CBSA-3.5X4.25X0.13.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 14-CBSA-3.5X4.25X0.13
Številka dela 14-CBSA-3.5X4.25X0.13 Proizvajalec Leader Tech Inc.
Opis 14 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY - Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3486 pcs Podatkovni list 14-CBSA-3.5X4.25X0.13.pdf
Širina - na splošno 3.500" (88.90mm) Prezračevanje Vent Holes in Pattern
Dolžina - na splošno 4.250" (107.95mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - na splošno 0.130" (3.30mm) natančen opis RF Shield Shield, 2-Piece 3.500" (88.90mm) X 4.250" (107.95mm) Vent Holes in Pattern Through Hole