14-CBSA-4.75X4.75X0.13
pregled izdelka
Številka dela: 14-CBSA-4.75X4.75X0.13
Proizvajalec / znamka: Leader Tech Inc.
Opis izdelka 14 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY -
Podatkovni listi: 14-CBSA-4.75X4.75X0.13.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 14-CBSA-4.75X4.75X0.13
Številka dela 14-CBSA-4.75X4.75X0.13 Proizvajalec Leader Tech Inc.
Opis 14 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY - Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4060 pcs Podatkovni list 14-CBSA-4.75X4.75X0.13.pdf
Širina - na splošno 4.750" (120.65mm) Prezračevanje Vent Holes in Pattern
Dolžina - na splošno 4.750" (120.65mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - na splošno 0.130" (3.30mm) natančen opis RF Shield Shield, 2-Piece 4.750" (120.65mm) X 4.750" (120.65mm) Vent Holes in Pattern Through Hole