14R-CBSA-1.5X2.5X0.13
pregled izdelka
Številka dela: 14R-CBSA-1.5X2.5X0.13
Proizvajalec / znamka: Leader Tech Inc.
Opis izdelka 14R-CBSA-1.5X2.5X0.13--14R146--C
Podatkovni listi: 14R-CBSA-1.5X2.5X0.13.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 14R-CBSA-1.5X2.5X0.13
Številka dela 14R-CBSA-1.5X2.5X0.13 Proizvajalec Leader Tech Inc.
Opis 14R-CBSA-1.5X2.5X0.13--14R146--C Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 5425 pcs Podatkovni list 14R-CBSA-1.5X2.5X0.13.pdf
Širina - na splošno 1.500" (38.10mm) Prezračevanje Vent Holes in Pattern
Tip Shield, 2-Piece Serija 10-CBS
Tip montaže Through Hole Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Dolžina - na splošno 2.500" (63.50mm) Višina - na splošno 0.130" (3.30mm)
natančen opis RF Shield Shield, 2-Piece 1.500" (38.10mm) X 2.500" (63.50mm) Vent Holes in Pattern Through Hole