14RA-CBSA-0.5X6.0X0.13
pregled izdelka
Številka dela: 14RA-CBSA-0.5X6.0X0.13
Proizvajalec / znamka: Leader Tech Inc.
Opis izdelka 14RA SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY
Podatkovni listi: 14RA-CBSA-0.5X6.0X0.13.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 14RA-CBSA-0.5X6.0X0.13
Številka dela 14RA-CBSA-0.5X6.0X0.13 Proizvajalec Leader Tech Inc.
Opis 14RA SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3645 pcs Podatkovni list 14RA-CBSA-0.5X6.0X0.13.pdf
Širina - na splošno 0.500" (12.70mm) Prezračevanje Vent Holes in Pattern
Dolžina - na splošno 6.000" (152.40mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - na splošno 0.130" (3.30mm) natančen opis RF Shield Shield, 2-Piece 0.500" (12.70mm) X 6.000" (152.40mm) Vent Holes in Pattern Through Hole