18R-CBSA-2.5X5.25X0.13
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 18R-CBSA-2.5X5.25X0.13
Proizvajalec / znamka: Leader Tech Inc.
Opis izdelka 18R SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY -
Podatkovni listi: 18R-CBSA-2.5X5.25X0.13.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 18R-CBSA-2.5X5.25X0.13
Številka dela 18R-CBSA-2.5X5.25X0.13 Proizvajalec Leader Tech Inc.
Opis 18R SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY - Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3754 pcs Podatkovni list 18R-CBSA-2.5X5.25X0.13.pdf
Širina - na splošno 2.500" (63.50mm) Prezračevanje Vent Holes in Pattern
Tip Shield, 2-Piece Serija 10-CBS
Pakiranje Bulk Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Dolžina - na splošno 5.250" (133.35mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - na splošno 0.130" (3.30mm) natančen opis RF Shield Shield, 2-Piece 2.500" (63.50mm) X 5.250" (133.35mm) Vent Holes in Pattern Through Hole