18R-CBSFNSV-1.25X2.75X0.13
pregled izdelka
Številka dela: 18R-CBSFNSV-1.25X2.75X0.13
Proizvajalec / znamka: Leader Tech Inc.
Opis izdelka 18R-CBSFNSV-1.25X2.75X0.13--18R4
Podatkovni listi: 18R-CBSFNSV-1.25X2.75X0.13.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 18R-CBSFNSV-1.25X2.75X0.13
Številka dela 18R-CBSFNSV-1.25X2.75X0.13 Proizvajalec Leader Tech Inc.
Opis 18R-CBSFNSV-1.25X2.75X0.13--18R4 Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 3177 pcs Podatkovni list 18R-CBSFNSV-1.25X2.75X0.13.pdf
Širina - na splošno 1.250" (31.75mm) Prezračevanje Vent Holes in Pattern
Tip Shield, 2-Piece Serija 10-CBS
Tip montaže Through Hole Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Dolžina - na splošno 2.750" (69.85mm) Višina - na splošno 0.130" (3.30mm)
natančen opis RF Shield Shield, 2-Piece 1.250" (31.75mm) X 2.750" (69.85mm) Vent Holes in Pattern Through Hole