20S-CBSA-0.5X1.5X0.2
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 20S-CBSA-0.5X1.5X0.2
Proizvajalec / znamka: Leader Tech Inc.
Opis izdelka 20S SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY -
Podatkovni listi: 20S-CBSA-0.5X1.5X0.2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
26 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 20S-CBSA-0.5X1.5X0.2
Številka dela 20S-CBSA-0.5X1.5X0.2 Proizvajalec Leader Tech Inc.
Opis 20S SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY - Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5526 pcs Podatkovni list 20S-CBSA-0.5X1.5X0.2.pdf
Širina - na splošno 0.500" (12.70mm) Prezračevanje Non-Vented
Tip Shield, 2-Piece Serija 20-CBS
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina - na splošno 1.500" (38.10mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - na splošno 0.200" (5.08mm)
natančen opis RF Shield Shield, 2-Piece 0.500" (12.70mm) X 1.500" (38.10mm) Non-Vented Surface Mount