20S-CBSF-0.75X1.25X0.25
pregled izdelka
Številka dela: 20S-CBSF-0.75X1.25X0.25
Proizvajalec / znamka: Leader Tech Inc.
Opis izdelka 20S-CBSF-0.75X1.25X0.25--20S119-
Podatkovni listi: 20S-CBSF-0.75X1.25X0.25.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
40 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 20S-CBSF-0.75X1.25X0.25
Številka dela 20S-CBSF-0.75X1.25X0.25 Proizvajalec Leader Tech Inc.
Opis 20S-CBSF-0.75X1.25X0.25--20S119- Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 5667 pcs Podatkovni list 20S-CBSF-0.75X1.25X0.25.pdf
Širina - na splošno 0.750" (19.05mm) Prezračevanje Vent Holes in Pattern
Tip Shield, 2-Piece Serija 20-CBS
Tip montaže Surface Mount Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Dolžina - na splošno 1.250" (31.75mm) Višina - na splošno 0.250" (6.35mm)
natančen opis RF Shield Shield, 2-Piece 0.750" (19.05mm) X 1.250" (31.75mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount