20X-CBS-0.615X0.715X0.205
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 20X-CBS-0.615X0.715X0.205
Proizvajalec / znamka: Leader Tech Inc.
Opis izdelka 20X-CBS-0.615X0.715X0.205--20X62
Podatkovni listi: 20X-CBS-0.615X0.715X0.205.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
90 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 20X-CBS-0.615X0.715X0.205
Številka dela 20X-CBS-0.615X0.715X0.205 Proizvajalec Leader Tech Inc.
Opis 20X-CBS-0.615X0.715X0.205--20X62 Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 17962 pcs Podatkovni list 20X-CBS-0.615X0.715X0.205.pdf
Širina - na splošno 0.615" (15.62mm) Prezračevanje Vent Holes in Pattern
Tip Shield, 2-Piece Serija 20-CBS
Tip montaže Surface Mount Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Dolžina - na splošno 0.715" (18.16mm) Višina - na splošno 0.205" (5.21mm)
natančen opis RF Shield Shield, 2-Piece 0.615" (15.62mm) X 0.715" (18.16mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount