20X-CBSNSV-1.0X2.0X0.185
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 20X-CBSNSV-1.0X2.0X0.185
Proizvajalec / znamka: Leader Tech Inc.
Opis izdelka 20X-CBSNSV-1.0X2.0X0.185--20X125
Podatkovni listi: 20X-CBSNSV-1.0X2.0X0.185.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
40 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 20X-CBSNSV-1.0X2.0X0.185
Številka dela 20X-CBSNSV-1.0X2.0X0.185 Proizvajalec Leader Tech Inc.
Opis 20X-CBSNSV-1.0X2.0X0.185--20X125 Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 7383 pcs Podatkovni list 20X-CBSNSV-1.0X2.0X0.185.pdf
Širina - na splošno 1.000" (25.40mm) Prezračevanje Vent Holes in Pattern
Tip Shield, 2-Piece Serija 20-CBS
Tip montaže Surface Mount Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Dolžina - na splošno 2.000" (50.80mm) Višina - na splošno 0.185" (4.70mm)
natančen opis RF Shield Shield, 2-Piece 1.000" (25.40mm) X 2.000" (50.80mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount