21-CBSA-0.75X1.0X0.4
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 21-CBSA-0.75X1.0X0.4
Proizvajalec / znamka: Leader Tech Inc.
Opis izdelka 21-CBSA-0.75X1.0X0.4--21S153--CI
Podatkovni listi: 21-CBSA-0.75X1.0X0.4.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
40 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 21-CBSA-0.75X1.0X0.4
Številka dela 21-CBSA-0.75X1.0X0.4 Proizvajalec Leader Tech Inc.
Opis 21-CBSA-0.75X1.0X0.4--21S153--CI Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 6337 pcs Podatkovni list 21-CBSA-0.75X1.0X0.4.pdf
Širina - na splošno 0.750" (19.05mm) Prezračevanje Vent Holes in Pattern
Tip Shield, 2-Piece Serija 20-CBS
Tip montaže Through Hole Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Dolžina - na splošno 1.000" (25.40mm) Višina - na splošno 0.400" (10.16mm)
natančen opis RF Shield Shield, 2-Piece 0.750" (19.05mm) X 1.000" (25.40mm) Vent Holes in Pattern Through Hole