21-CBSA-1.5X2.0X0.25
pregled izdelka
Številka dela: 21-CBSA-1.5X2.0X0.25
Proizvajalec / znamka: Leader Tech Inc.
Opis izdelka 21-CBSA-1.5X2.0X0.25--21S309--CI
Podatkovni listi: 21-CBSA-1.5X2.0X0.25.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
40 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 21-CBSA-1.5X2.0X0.25
Številka dela 21-CBSA-1.5X2.0X0.25 Proizvajalec Leader Tech Inc.
Opis 21-CBSA-1.5X2.0X0.25--21S309--CI Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 4924 pcs Podatkovni list 21-CBSA-1.5X2.0X0.25.pdf
Širina - na splošno 1.500" (38.10mm) Prezračevanje Vent Holes in Pattern
Tip Shield, 2-Piece Serija 20-CBS
Tip montaže Through Hole Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Dolžina - na splošno 2.000" (50.80mm) Višina - na splošno 0.250" (6.35mm)
natančen opis RF Shield Shield, 2-Piece 1.500" (38.10mm) X 2.000" (50.80mm) Vent Holes in Pattern Through Hole