21-CBSA-2.0X4.5X0.225
pregled izdelka
Številka dela: 21-CBSA-2.0X4.5X0.225
Proizvajalec / znamka: Leader Tech Inc.
Opis izdelka 21-CBSA-2.0X4.5X0.225--21S93--CI
Podatkovni listi: 21-CBSA-2.0X4.5X0.225.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 21-CBSA-2.0X4.5X0.225
Številka dela 21-CBSA-2.0X4.5X0.225 Proizvajalec Leader Tech Inc.
Opis 21-CBSA-2.0X4.5X0.225--21S93--CI Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4261 pcs Podatkovni list 21-CBSA-2.0X4.5X0.225.pdf
Širina - na splošno 2.000" (50.80mm) Prezračevanje Vent Holes in Pattern
Tip Shield, 2-Piece Serija 20-CBS
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina - na splošno 4.500" (114.30mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - na splošno 0.225" (5.72mm)
natančen opis RF Shield Shield, 2-Piece 2.000" (50.80mm) X 4.500" (114.30mm) Vent Holes in Pattern Through Hole