21-CBSF-0.75X1.5X0.225
pregled izdelka
Številka dela: 21-CBSF-0.75X1.5X0.225
Proizvajalec / znamka: Leader Tech Inc.
Opis izdelka 21-CBSF-0.75X1.5X0.225--21S247--
Podatkovni listi: 21-CBSF-0.75X1.5X0.225.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
30 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 21-CBSF-0.75X1.5X0.225
Številka dela 21-CBSF-0.75X1.5X0.225 Proizvajalec Leader Tech Inc.
Opis 21-CBSF-0.75X1.5X0.225--21S247-- Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 5488 pcs Podatkovni list 21-CBSF-0.75X1.5X0.225.pdf
Širina - na splošno 0.750" (19.05mm) Prezračevanje Vent Holes in Pattern
Tip Shield, 2-Piece Serija 20-CBS
Tip montaže Through Hole Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Dolžina - na splošno 1.500" (38.10mm) Višina - na splošno 0.225" (5.72mm)
natančen opis RF Shield Shield, 2-Piece 0.750" (19.05mm) X 1.500" (38.10mm) Vent Holes in Pattern Through Hole