21M-CBSA-2.5X3.0X0.225
pregled izdelka
Številka dela: 21M-CBSA-2.5X3.0X0.225
Proizvajalec / znamka: Leader Tech Inc.
Opis izdelka 21M SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY -
Podatkovni listi: 21M-CBSA-2.5X3.0X0.225.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
24 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 21M-CBSA-2.5X3.0X0.225
Številka dela 21M-CBSA-2.5X3.0X0.225 Proizvajalec Leader Tech Inc.
Opis 21M SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY - Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5072 pcs Podatkovni list 21M-CBSA-2.5X3.0X0.225.pdf
Širina - na splošno 2.500" (63.50mm) Prezračevanje Non-Vented
Tip Shield, 2-Piece Serija 20-CBS
Tip montaže Surface Mount, Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina - na splošno 3.000" (76.20mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - na splošno 0.225" (5.72mm)
natančen opis RF Shield Shield, 2-Piece 2.500" (63.50mm) X 3.000" (76.20mm) Non-Vented Surface Mount, Through Hole