23-60FS-BD-3.0
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 23-60FS-BD-3.0
Proizvajalec / znamka: Leader Tech Inc.
Opis izdelka 0.23 X 0.60 BD 3--FOLDED SERIES
Podatkovni listi: 23-60FS-BD-3.0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
40 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 23-60FS-BD-3.0
Številka dela 23-60FS-BD-3.0 Proizvajalec Leader Tech Inc.
Opis 0.23 X 0.60 BD 3--FOLDED SERIES Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 9590 pcs Podatkovni list 23-60FS-BD-3.0.pdf
Premer 0.600" (15.24mm) Tip Fingerstock
Oblika - Serija -
Obloga - Debelina - Obloga Unplated
delovna temperatura -55°C ~ 121°C Material Beryllium Copper
Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks Dolžina 3.000" (76.20mm)
Višina 0.230" (5.84mm) Metoda pritrditve Adhesive