23-CBSA-0.5X0.5X0.25
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 23-CBSA-0.5X0.5X0.25
Proizvajalec / znamka: Leader Tech Inc.
Opis izdelka 23-CBSA-0.5X0.5X0.25--23S54--CIR
Podatkovni listi: 23-CBSA-0.5X0.5X0.25.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
40 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 23-CBSA-0.5X0.5X0.25
Številka dela 23-CBSA-0.5X0.5X0.25 Proizvajalec Leader Tech Inc.
Opis 23-CBSA-0.5X0.5X0.25--23S54--CIR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5162 pcs Podatkovni list 23-CBSA-0.5X0.5X0.25.pdf
Širina - na splošno 0.500" (12.70mm) Prezračevanje Vent Holes in Pattern
Tip Shield, 2-Piece Serija 20-CBS
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina - na splošno 0.500" (12.70mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - na splošno 0.250" (6.35mm)
natančen opis RF Shield Shield, 2-Piece 0.500" (12.70mm) X 0.500" (12.70mm) Vent Holes in Pattern Through Hole