23-CBSA-3.25X4.75X0.25
pregled izdelka
Številka dela: 23-CBSA-3.25X4.75X0.25
Proizvajalec / znamka: Leader Tech Inc.
Opis izdelka 23 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY -
Podatkovni listi: 23-CBSA-3.25X4.75X0.25.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 23-CBSA-3.25X4.75X0.25
Številka dela 23-CBSA-3.25X4.75X0.25 Proizvajalec Leader Tech Inc.
Opis 23 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY - Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4341 pcs Podatkovni list 23-CBSA-3.25X4.75X0.25.pdf
Širina - na splošno 3.250" (82.55mm) Prezračevanje Non-Vented
Tip Shield, 2-Piece Serija 20-CBS
Tip montaže Surface Mount, Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina - na splošno 4.750" (120.65mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - na splošno 0.250" (6.35mm)
natančen opis RF Shield Shield, 2-Piece 3.250" (82.55mm) X 4.750" (120.65mm) Non-Vented Surface Mount, Through Hole