24-CBSA-0.75X1.25X0.3
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 24-CBSA-0.75X1.25X0.3
Proizvajalec / znamka: Leader Tech Inc.
Opis izdelka 24-CBSA-0.75X1.25X0.3--24S589--C
Podatkovni listi: 24-CBSA-0.75X1.25X0.3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 24-CBSA-0.75X1.25X0.3
Številka dela 24-CBSA-0.75X1.25X0.3 Proizvajalec Leader Tech Inc.
Opis 24-CBSA-0.75X1.25X0.3--24S589--C Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 5971 pcs Podatkovni list 24-CBSA-0.75X1.25X0.3.pdf
Širina - na splošno 0.750" (19.05mm) Prezračevanje Vent Holes in Pattern
Tip Shield, 2-Piece Serija 20-CBS
Tip montaže Through Hole Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Dolžina - na splošno 1.250" (31.75mm) Višina - na splošno 0.300" (7.62mm)
natančen opis RF Shield Shield, 2-Piece 0.750" (19.05mm) X 1.250" (31.75mm) Vent Holes in Pattern Through Hole