24-CBSA-1.0X1.5X0.5
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 24-CBSA-1.0X1.5X0.5
Proizvajalec / znamka: Leader Tech Inc.
Opis izdelka 24-CBSA-1.0X1.5X0.5--24S235--CIR
Podatkovni listi: 24-CBSA-1.0X1.5X0.5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 24-CBSA-1.0X1.5X0.5
Številka dela 24-CBSA-1.0X1.5X0.5 Proizvajalec Leader Tech Inc.
Opis 24-CBSA-1.0X1.5X0.5--24S235--CIR Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 5603 pcs Podatkovni list 24-CBSA-1.0X1.5X0.5.pdf
Širina - na splošno 1.000" (25.40mm) Prezračevanje Vent Holes in Pattern
Tip Shield, 2-Piece Serija 20-CBS
Tip montaže Through Hole Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Dolžina - na splošno 1.500" (38.10mm) Višina - na splošno 0.500" (12.70mm)
natančen opis RF Shield Shield, 2-Piece 1.000" (25.40mm) X 1.500" (38.10mm) Vent Holes in Pattern Through Hole