24S-CBSA-1.5X5.25X0.2
pregled izdelka
Številka dela: 24S-CBSA-1.5X5.25X0.2
Proizvajalec / znamka: Leader Tech Inc.
Opis izdelka 24S SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY -
Podatkovni listi: 24S-CBSA-1.5X5.25X0.2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 24S-CBSA-1.5X5.25X0.2
Številka dela 24S-CBSA-1.5X5.25X0.2 Proizvajalec Leader Tech Inc.
Opis 24S SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY - Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3469 pcs Podatkovni list 24S-CBSA-1.5X5.25X0.2.pdf
Širina - na splošno 1.500" (38.10mm) Prezračevanje Non-Vented
Tip Shield, 2-Piece Serija 20-CBS
Tip montaže Surface Mount, Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina - na splošno 5.250" (133.35mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - na splošno 0.200" (5.08mm)
natančen opis RF Shield Shield, 2-Piece 1.500" (38.10mm) X 5.250" (133.35mm) Non-Vented Surface Mount, Through Hole