25-78FS-BD-85.875-NTP
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 25-78FS-BD-85.875-NTP
Proizvajalec / znamka: Leader Tech Inc.
Opis izdelka 0.25 X 0.78 BD 85.875 NTP--FOLDE
Podatkovni listi: 25-78FS-BD-85.875-NTP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 25-78FS-BD-85.875-NTP
Številka dela 25-78FS-BD-85.875-NTP Proizvajalec Leader Tech Inc.
Opis 0.25 X 0.78 BD 85.875 NTP--FOLDE Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 5427 pcs Podatkovni list 25-78FS-BD-85.875-NTP.pdf
Premer 0.780" (19.81mm) Tip Fingerstock
Oblika - Serija -
Obloga - Debelina - Obloga Unplated
delovna temperatura -55°C ~ 121°C Material Beryllium Copper
Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks Dolžina 7.16' (2.18m)
Višina 0.250" (6.35mm) Metoda pritrditve Adhesive