25-CBSA-1.75X5.5X0.225
pregled izdelka
Številka dela: 25-CBSA-1.75X5.5X0.225
Proizvajalec / znamka: Leader Tech Inc.
Opis izdelka 25 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY -
Podatkovni listi: 25-CBSA-1.75X5.5X0.225.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
21 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 25-CBSA-1.75X5.5X0.225
Številka dela 25-CBSA-1.75X5.5X0.225 Proizvajalec Leader Tech Inc.
Opis 25 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY - Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4758 pcs Podatkovni list 25-CBSA-1.75X5.5X0.225.pdf
Širina - na splošno 1.750" (44.45mm) Prezračevanje Non-Vented
Tip Shield, 2-Piece Serija 20-CBS
Tip montaže Surface Mount, Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina - na splošno 5.500" (139.70mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - na splošno 0.225" (5.72mm)
natančen opis RF Shield Shield, 2-Piece 1.750" (44.45mm) X 5.500" (139.70mm) Non-Vented Surface Mount, Through Hole