25-CBSA-3.5X4.5X0.225
pregled izdelka
Številka dela: 25-CBSA-3.5X4.5X0.225
Proizvajalec / znamka: Leader Tech Inc.
Opis izdelka 25 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY -
Podatkovni listi: 25-CBSA-3.5X4.5X0.225.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 25-CBSA-3.5X4.5X0.225
Številka dela 25-CBSA-3.5X4.5X0.225 Proizvajalec Leader Tech Inc.
Opis 25 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY - Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3562 pcs Podatkovni list 25-CBSA-3.5X4.5X0.225.pdf
Širina - na splošno 3.500" (88.90mm) Prezračevanje Non-Vented
Tip Shield, 2-Piece Serija 20-CBS
Tip montaže Surface Mount, Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina - na splošno 4.500" (114.30mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - na splošno 0.225" (5.72mm)
natančen opis RF Shield Shield, 2-Piece 3.500" (88.90mm) X 4.500" (114.30mm) Non-Vented Surface Mount, Through Hole