28B1417-2
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 28B1417-2
Proizvajalec / znamka: Leader Tech Inc.
Opis izdelka FERRITE CORE 89OHM SOLID 23MM
Podatkovni listi: 28B1417-2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
40 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 28B1417-2
Številka dela 28B1417-2 Proizvajalec Leader Tech Inc.
Opis FERRITE CORE 89OHM SOLID 23MM Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 6588 pcs Podatkovni list 28B1417-2.pdf
Tip Round Serija -
Ocene - Zunanja dimenzija 1.417" Dia (36.00mm)
Tip montaže Cable Tie Material 28
Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks Dolžina 0.500" (12.70mm)
Notranja dimenzija 0.906" Dia (23.00mm) Impedanca @ Pogostost 89 Ohm @ 100MHz
natančen opis Solid Cable Tie Ferrite Core 89 Ohm @ 100MHz ID 0.906" Dia (23.00mm) OD 1.417" Dia (36.00mm) Length 0.500" (12.70mm) Oblikovanje Solid