29-CBSA-0.75X1.0X0.48
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 29-CBSA-0.75X1.0X0.48
Proizvajalec / znamka: Leader Tech Inc.
Opis izdelka 29-CBSA-0.75X1.0X0.48--29S126--C
Podatkovni listi: 29-CBSA-0.75X1.0X0.48.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
40 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 29-CBSA-0.75X1.0X0.48
Številka dela 29-CBSA-0.75X1.0X0.48 Proizvajalec Leader Tech Inc.
Opis 29-CBSA-0.75X1.0X0.48--29S126--C Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 4998 pcs Podatkovni list 29-CBSA-0.75X1.0X0.48.pdf
Širina - na splošno 0.750" (19.05mm) Prezračevanje Vent Holes in Pattern
Tip Shield, 2-Piece Serija 20-CBS
Tip montaže Through Hole Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Dolžina - na splošno 1.000" (25.40mm) Višina - na splošno 0.480" (12.19mm)
natančen opis RF Shield Shield, 2-Piece 0.750" (19.05mm) X 1.000" (25.40mm) Vent Holes in Pattern Through Hole