32-78AH-SN-16
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 32-78AH-SN-16
Proizvajalec / znamka: Leader Tech Inc.
Opis izdelka 0.32 X 0.78 SN 16--32-78AH-SN-16
Podatkovni listi: 32-78AH-SN-16.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 32-78AH-SN-16
Številka dela 32-78AH-SN-16 Proizvajalec Leader Tech Inc.
Opis 0.32 X 0.78 SN 16--32-78AH-SN-16 Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 5477 pcs Podatkovni list 32-78AH-SN-16.pdf
Premer 0.780" (19.81mm) Tip Fingerstock
Oblika - Serija -
Obloga - Debelina Flash Obloga Tin
delovna temperatura -55°C ~ 121°C Material Beryllium Copper
Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks Dolžina 16.000" (406.40mm)
Višina 0.320" (8.13mm) Metoda pritrditve Adhesive