40X-CBS-1.5X4.5X0.505
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 40X-CBS-1.5X4.5X0.505
Proizvajalec / znamka: Leader Tech Inc.
Opis izdelka 40X-CBS-1.5X4.5X0.505--40X1192--
Podatkovni listi: 40X-CBS-1.5X4.5X0.505.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
40 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 40X-CBS-1.5X4.5X0.505
Številka dela 40X-CBS-1.5X4.5X0.505 Proizvajalec Leader Tech Inc.
Opis 40X-CBS-1.5X4.5X0.505--40X1192-- Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 8261 pcs Podatkovni list 40X-CBS-1.5X4.5X0.505.pdf
Širina - na splošno 1.500" (38.10mm) Prezračevanje Vent Holes in Pattern
Tip Shield, 2-Piece Serija 40-CBS
Tip montaže Surface Mount Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Dolžina - na splošno 4.500" (114.30mm) Višina - na splošno 0.505" (12.83mm)
natančen opis RF Shield Shield, 2-Piece 1.500" (38.10mm) X 4.500" (114.30mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount