40X-CBSSV-0.5X0.5X0.28
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 40X-CBSSV-0.5X0.5X0.28
Proizvajalec / znamka: Leader Tech Inc.
Opis izdelka 40X-CBSSV-0.5X0.5X0.280--40X1186
Podatkovni listi: 40X-CBSSV-0.5X0.5X0.28.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
40 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 40X-CBSSV-0.5X0.5X0.28
Številka dela 40X-CBSSV-0.5X0.5X0.28 Proizvajalec Leader Tech Inc.
Opis 40X-CBSSV-0.5X0.5X0.280--40X1186 Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 4777 pcs Podatkovni list 40X-CBSSV-0.5X0.5X0.28.pdf
Širina - na splošno 0.500" (12.70mm) Prezračevanje Vent Holes in Pattern
Tip Shield, 2-Piece Serija 40-CBS
Druga imena 40X-CBSSV-0.5X0.5X0.280
40X-CBSSV-0.5X0.5X0.280-ND
Tip montaže Surface Mount
Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks Dolžina - na splošno 0.500" (12.70mm)
Višina - na splošno 0.280" (7.11mm) natančen opis RF Shield Shield, 2-Piece 0.500" (12.70mm) X 0.500" (12.70mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount