42-CBSA-1.25X2.75X0.4
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 42-CBSA-1.25X2.75X0.4
Proizvajalec / znamka: Leader Tech Inc.
Opis izdelka 42 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY
Podatkovni listi: 42-CBSA-1.25X2.75X0.4.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
23 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 42-CBSA-1.25X2.75X0.4
Številka dela 42-CBSA-1.25X2.75X0.4 Proizvajalec Leader Tech Inc.
Opis 42 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4627 pcs Podatkovni list 42-CBSA-1.25X2.75X0.4.pdf
Širina - na splošno 1.250" (31.75mm) Prezračevanje Vent Holes in Pattern
Tip Shield, 2-Piece Serija 40-CBS
Pakiranje Bulk Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Dolžina - na splošno 2.750" (69.85mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - na splošno 0.400" (10.16mm) natančen opis RF Shield Shield, 2-Piece 1.250" (31.75mm) X 2.750" (69.85mm) Vent Holes in Pattern Through Hole