42-CBSA-3.5X4.25X0.4
pregled izdelka
Številka dela: 42-CBSA-3.5X4.25X0.4
Proizvajalec / znamka: Leader Tech Inc.
Opis izdelka 42 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY
Podatkovni listi: 42-CBSA-3.5X4.25X0.4.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 42-CBSA-3.5X4.25X0.4
Številka dela 42-CBSA-3.5X4.25X0.4 Proizvajalec Leader Tech Inc.
Opis 42 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3607 pcs Podatkovni list 42-CBSA-3.5X4.25X0.4.pdf
Širina - na splošno 3.500" (88.90mm) Prezračevanje Vent Holes in Pattern
Dolžina - na splošno 4.250" (107.95mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - na splošno 0.400" (10.16mm) natančen opis RF Shield Shield, 2-Piece 3.500" (88.90mm) X 4.250" (107.95mm) Vent Holes in Pattern Through Hole