42-CBSA-5.5X5.75X0.4
pregled izdelka
Številka dela: 42-CBSA-5.5X5.75X0.4
Proizvajalec / znamka: Leader Tech Inc.
Opis izdelka 42 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY
Podatkovni listi: 42-CBSA-5.5X5.75X0.4.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 42-CBSA-5.5X5.75X0.4
Številka dela 42-CBSA-5.5X5.75X0.4 Proizvajalec Leader Tech Inc.
Opis 42 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2786 pcs Podatkovni list 42-CBSA-5.5X5.75X0.4.pdf
Širina - na splošno 5.500" (139.70mm) Prezračevanje Vent Holes in Pattern
Dolžina - na splošno 5.750" (146.05mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - na splošno 0.400" (10.16mm) natančen opis RF Shield Shield, 2-Piece 5.500" (139.70mm) X 5.750" (146.05mm) Vent Holes in Pattern Through Hole