44-CBSF-2.0X2.5
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 44-CBSF-2.0X2.5
Proizvajalec / znamka: Leader Tech Inc.
Opis izdelka 44-CBSF-2.0X2.5--44S194--CIRCUIT
Podatkovni listi: 44-CBSF-2.0X2.5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 44-CBSF-2.0X2.5
Številka dela 44-CBSF-2.0X2.5 Proizvajalec Leader Tech Inc.
Opis 44-CBSF-2.0X2.5--44S194--CIRCUIT Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 20681 pcs Podatkovni list 44-CBSF-2.0X2.5.pdf
Širina - na splošno 2.000" (50.80mm) Prezračevanje Vent Holes in Pattern
Tip Shield, 2-Piece Serija 40-CBS
Tip montaže Through Hole Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Dolžina - na splošno 2.500" (63.50mm) Višina - na splošno 0.400" (10.16mm)
natančen opis RF Shield Shield, 2-Piece 2.000" (50.80mm) X 2.500" (63.50mm) Vent Holes in Pattern Through Hole