49KE-CBSA-1.5X3.0X0.4
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 49KE-CBSA-1.5X3.0X0.4
Proizvajalec / znamka: Leader Tech Inc.
Opis izdelka 49KE-CBSA-1.5X3.0X0.4--KE49S04--
Podatkovni listi: 49KE-CBSA-1.5X3.0X0.4.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 49KE-CBSA-1.5X3.0X0.4
Številka dela 49KE-CBSA-1.5X3.0X0.4 Proizvajalec Leader Tech Inc.
Opis 49KE-CBSA-1.5X3.0X0.4--KE49S04-- Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 5928 pcs Podatkovni list 49KE-CBSA-1.5X3.0X0.4.pdf
Širina - na splošno 1.500" (38.10mm) Prezračevanje Vent Holes in Pattern
Tip Shield, 2-Piece Serija CBS KE
Tip montaže Through Hole Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Dolžina - na splošno 3.000" (76.20mm) Višina - na splošno 0.400" (10.16mm)
natančen opis RF Shield Shield, 2-Piece 1.500" (38.10mm) X 3.000" (76.20mm) Vent Holes in Pattern Through Hole