49L-CBSA-1.25X1.75X0.4
pregled izdelka
Številka dela: 49L-CBSA-1.25X1.75X0.4
Proizvajalec / znamka: Leader Tech Inc.
Opis izdelka 49L SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY
Podatkovni listi: 49L-CBSA-1.25X1.75X0.4.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 49L-CBSA-1.25X1.75X0.4
Številka dela 49L-CBSA-1.25X1.75X0.4 Proizvajalec Leader Tech Inc.
Opis 49L SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6158 pcs Podatkovni list 49L-CBSA-1.25X1.75X0.4.pdf
Širina - na splošno 1.250" (31.75mm) Prezračevanje Vent Holes in Pattern
Dolžina - na splošno 1.750" (44.45mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - na splošno 0.400" (10.16mm) natančen opis RF Shield Shield, 2-Piece 1.250" (31.75mm) X 1.750" (44.45mm) Vent Holes in Pattern Through Hole