50-CBSA-1.0X4.25X0.5
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
50-CBSA-1.0X4.25X0.5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 50-CBSA-1.0X4.25X0.5
Proizvajalec / znamka: Leader Tech Inc.
Opis izdelka 50 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY -
Podatkovni listi: 50-CBSA-1.0X4.25X0.5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
22 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 50-CBSA-1.0X4.25X0.5
Številka dela 50-CBSA-1.0X4.25X0.5 Proizvajalec Leader Tech Inc.
Opis 50 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY - Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4727 pcs Podatkovni list 50-CBSA-1.0X4.25X0.5.pdf
Širina - na splošno 1.000" (25.40mm) Prezračevanje Vent Holes in Pattern
Tip Shield, 2-Piece Serija 50-CBS
Pakiranje Bulk Druga imena 50-CBSA-1.0X4.25X0.4
50-CBSA-1.0X4.25X0.4-ND
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 2 Weeks Dolžina - na splošno 4.250" (107.95mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - na splošno 0.500" (12.70mm)
natančen opis RF Shield Shield, 2-Piece 1.000" (25.40mm) X 4.250" (107.95mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount