50KE-CBSF-1.0X1.0X0.5
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 50KE-CBSF-1.0X1.0X0.5
Proizvajalec / znamka: Leader Tech Inc.
Opis izdelka 50KE-CBSF-1.0X1.0X0.5--KE50S20--
Podatkovni listi: 50KE-CBSF-1.0X1.0X0.5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
40 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 50KE-CBSF-1.0X1.0X0.5
Številka dela 50KE-CBSF-1.0X1.0X0.5 Proizvajalec Leader Tech Inc.
Opis 50KE-CBSF-1.0X1.0X0.5--KE50S20-- Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 5393 pcs Podatkovni list 50KE-CBSF-1.0X1.0X0.5.pdf
Širina - na splošno 1.000" (25.40mm) Prezračevanje Vent Holes in Pattern
Tip Shield, 2-Piece Serija CBS KE
Tip montaže Surface Mount Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Dolžina - na splošno 1.000" (25.40mm) Višina - na splošno 0.500" (12.70mm)
natančen opis RF Shield Shield, 2-Piece 1.000" (25.40mm) X 1.000" (25.40mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount