51-CBSA-0.5X1.0X0.5
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
51-CBSA-0.5X1.0X0.5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 51-CBSA-0.5X1.0X0.5
Proizvajalec / znamka: Leader Tech Inc.
Opis izdelka 51 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY -
Podatkovni listi: 51-CBSA-0.5X1.0X0.5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
26 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 51-CBSA-0.5X1.0X0.5
Številka dela 51-CBSA-0.5X1.0X0.5 Proizvajalec Leader Tech Inc.
Opis 51 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY - Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5583 pcs Podatkovni list 51-CBSA-0.5X1.0X0.5.pdf
Širina - na splošno 0.500" (12.70mm) Prezračevanje Vent Holes in Pattern
Tip Shield, 2-Piece Serija 50-CBS
Pakiranje Bulk Druga imena 51-CBSA-0.5X1.0X0.4
51-CBSA-0.5X1.0X0.4-ND
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 2 Weeks Dolžina - na splošno 1.000" (25.40mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - na splošno 0.500" (12.70mm)
natančen opis RF Shield Shield, 2-Piece 0.500" (12.70mm) X 1.000" (25.40mm) Vent Holes in Pattern Through Hole
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
51-CBSA-0.5X2.5X0.5
51-CBSA-0.5X2.5X0.5
Proizvajalci: Leader Tech Inc.
Opis: 51 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY -
Na zalogi: 4740 pcs
Prenesi: 51-CBSA-0.5X2.5X0.5.pdf
RFQ
51-BG24H-O
51-BG24H-O
Proizvajalci: VCC (Visual Communications Company)
Opis: PMI .312" LED HI-HAT 24V GREEN