51-CBSA-2.25X7.75X0.75
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 51-CBSA-2.25X7.75X0.75
Proizvajalec / znamka: Leader Tech Inc.
Opis izdelka 51-CBSA-2.25X7.75X0.75--51S08--C
Podatkovni listi: 51-CBSA-2.25X7.75X0.75.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 51-CBSA-2.25X7.75X0.75
Številka dela 51-CBSA-2.25X7.75X0.75 Proizvajalec Leader Tech Inc.
Opis 51-CBSA-2.25X7.75X0.75--51S08--C Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 3198 pcs Podatkovni list 51-CBSA-2.25X7.75X0.75.pdf
Širina - na splošno 2.250" (57.15mm) Prezračevanje Vent Holes in Pattern
Tip Shield, 2-Piece Serija 50-CBS
Tip montaže Through Hole Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Dolžina - na splošno 7.750" (196.85mm) Višina - na splošno 0.750" (19.05mm)
natančen opis RF Shield Shield, 2-Piece 2.250" (57.15mm) X 7.750" (196.85mm) Vent Holes in Pattern Through Hole