51-CBSA-4.0X6.0X0.5
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 51-CBSA-4.0X6.0X0.5
Proizvajalec / znamka: Leader Tech Inc.
Opis izdelka 51-CBSA-4.0X6.0X0.5--51S15--CIRC
Podatkovni listi: 51-CBSA-4.0X6.0X0.5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 51-CBSA-4.0X6.0X0.5
Številka dela 51-CBSA-4.0X6.0X0.5 Proizvajalec Leader Tech Inc.
Opis 51-CBSA-4.0X6.0X0.5--51S15--CIRC Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 3340 pcs Podatkovni list 51-CBSA-4.0X6.0X0.5.pdf
Širina - na splošno 4.000" (101.60mm) Prezračevanje Vent Holes in Pattern
Tip Shield, 2-Piece Serija 50-CBS
Tip montaže Through Hole Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Dolžina - na splošno 6.000" (152.40mm) Višina - na splošno 0.500" (12.70mm)
natančen opis RF Shield Shield, 2-Piece 4.000" (101.60mm) X 6.000" (152.40mm) Vent Holes in Pattern Through Hole