52-CBSF-3.0X3.25
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 52-CBSF-3.0X3.25
Proizvajalec / znamka: Leader Tech Inc.
Opis izdelka 52-CBSF-3.0X3.25--52S97--CIRCUIT
Podatkovni listi: 52-CBSF-3.0X3.25.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 52-CBSF-3.0X3.25
Številka dela 52-CBSF-3.0X3.25 Proizvajalec Leader Tech Inc.
Opis 52-CBSF-3.0X3.25--52S97--CIRCUIT Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 15009 pcs Podatkovni list 52-CBSF-3.0X3.25.pdf
Širina - na splošno 3.000" (76.20mm) Prezračevanje Vent Holes in Pattern
Tip Shield, 2-Piece Serija 50-CBS
Tip montaže Through Hole Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Dolžina - na splošno 3.250" (82.55mm) Višina - na splošno 0.500" (12.70mm)
natančen opis RF Shield Shield, 2-Piece 3.000" (76.20mm) X 3.250" (82.55mm) Vent Holes in Pattern Through Hole