53-CBSA-0.75X1.75X0.5
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
53-CBSA-0.75X1.75X0.5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 53-CBSA-0.75X1.75X0.5
Proizvajalec / znamka: Leader Tech Inc.
Opis izdelka 53 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY -
Podatkovni listi: 53-CBSA-0.75X1.75X0.5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
24 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 53-CBSA-0.75X1.75X0.5
Številka dela 53-CBSA-0.75X1.75X0.5 Proizvajalec Leader Tech Inc.
Opis 53 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY - Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5575 pcs Podatkovni list 53-CBSA-0.75X1.75X0.5.pdf
Širina - na splošno 0.750" (19.05mm) Prezračevanje Vent Holes in Pattern
Tip Shield, 2-Piece Serija 50-CBS
Pakiranje Bulk Druga imena 53-CBSA-0.75X1.75X0.4
53-CBSA-0.75X1.75X0.4-ND
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 2 Weeks Dolžina - na splošno 1.750" (44.45mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - na splošno 0.500" (12.70mm)
natančen opis RF Shield Shield, 2-Piece 0.750" (19.05mm) X 1.750" (44.45mm) Vent Holes in Pattern Through Hole