53A-CBSA-0.5X3.0X0.5
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
53A-CBSA-0.5X3.0X0.5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 53A-CBSA-0.5X3.0X0.5
Proizvajalec / znamka: Leader Tech Inc.
Opis izdelka 53A SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY -
Podatkovni listi: 1.53A-CBSA-0.5X3.0X0.5.pdf2.53A-CBSA-0.5X3.0X0.5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 53A-CBSA-0.5X3.0X0.5
Številka dela 53A-CBSA-0.5X3.0X0.5 Proizvajalec Leader Tech Inc.
Opis 53A SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY - Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5910 pcs Podatkovni list 1.53A-CBSA-0.5X3.0X0.5.pdf2.53A-CBSA-0.5X3.0X0.5.pdf
Širina - na splošno 0.500" (12.70mm) Prezračevanje Vent Holes in Pattern
Tip Shield, 2-Piece Serija 50-CBS
Pakiranje Bulk Druga imena 53A-CBSA-0.5X3.0X0.4
53A-CBSA-0.5X3.0X0.4-ND
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 2 Weeks Dolžina - na splošno 3.000" (76.20mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - na splošno 0.500" (12.70mm)
natančen opis RF Shield Shield, 2-Piece 0.500" (12.70mm) X 3.000" (76.20mm) Vent Holes in Pattern Through Hole