54-CBSA-0.5X1.0X0.5
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
54-CBSA-0.5X1.0X0.5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 54-CBSA-0.5X1.0X0.5
Proizvajalec / znamka: Leader Tech Inc.
Opis izdelka 54 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY -
Podatkovni listi: 54-CBSA-0.5X1.0X0.5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 54-CBSA-0.5X1.0X0.5
Številka dela 54-CBSA-0.5X1.0X0.5 Proizvajalec Leader Tech Inc.
Opis 54 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY - Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7345 pcs Podatkovni list 54-CBSA-0.5X1.0X0.5.pdf
Širina - na splošno 0.500" (12.70mm) Prezračevanje Non-Vented
Tip Shield, 2-Piece Serija -
Pakiranje Bulk Druga imena 1798-1028
54-CBSA-0.5X1.0X0.4
54-CBSA-0.5X1.0X0.4-ND
54-CBSA-0.5X1.0X0.5-ND
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina - na splošno 1.000" (25.40mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - na splošno 0.500" (12.70mm)
natančen opis RF Shield Shield, 2-Piece 0.500" (12.70mm) X 1.000" (25.40mm) Non-Vented Through Hole
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
54-CBSA-0.5X1.5X0.5
54-CBSA-0.5X1.5X0.5
Proizvajalci: Leader Tech Inc.
Opis: 54 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY -
Na zalogi: 5948 pcs
Prenesi: 54-CBSA-0.5X1.5X0.5.pdf
RFQ
54-BCG5H-CGO
54-BCG5H-CGO
Proizvajalci: VCC (Visual Communications Company)
Opis: PMI .312" LED SEMI-FLUSH 5V GREE