54-CBSA-1.5X5.5X0.5
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 54-CBSA-1.5X5.5X0.5
Proizvajalec / znamka: Leader Tech Inc.
Opis izdelka 54-CBSA-1.5X5.5X0.5--54S59--CIRC
Podatkovni listi: 54-CBSA-1.5X5.5X0.5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 54-CBSA-1.5X5.5X0.5
Številka dela 54-CBSA-1.5X5.5X0.5 Proizvajalec Leader Tech Inc.
Opis 54-CBSA-1.5X5.5X0.5--54S59--CIRC Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 4635 pcs Podatkovni list 54-CBSA-1.5X5.5X0.5.pdf
Širina - na splošno 1.500" (38.10mm) Prezračevanje Vent Holes in Pattern
Tip Shield, 2-Piece Serija 50-CBS
Tip montaže Through Hole Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Dolžina - na splošno 5.500" (139.70mm) Višina - na splošno 0.500" (12.70mm)
natančen opis RF Shield Shield, 2-Piece 1.500" (38.10mm) X 5.500" (139.70mm) Vent Holes in Pattern Through Hole