54-CBSA-4.25X6.0X0.5
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
54-CBSA-4.25X6.0X0.5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 54-CBSA-4.25X6.0X0.5
Proizvajalec / znamka: Leader Tech Inc.
Opis izdelka 54 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY -
Podatkovni listi: 1.54-CBSA-4.25X6.0X0.5.pdf2.54-CBSA-4.25X6.0X0.5.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 54-CBSA-4.25X6.0X0.5
Številka dela 54-CBSA-4.25X6.0X0.5 Proizvajalec Leader Tech Inc.
Opis 54 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY - Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3448 pcs Podatkovni list 1.54-CBSA-4.25X6.0X0.5.pdf2.54-CBSA-4.25X6.0X0.5.pdf
Širina - na splošno 4.250" (107.95mm) Prezračevanje Vent Holes in Pattern
Tip Shield, 2-Piece Serija 50-CBS
Pakiranje Bulk Druga imena 54-CBSA-4.25X6.0X0.4
54-CBSA-4.25X6.0X0.4-ND
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 2 Weeks Dolžina - na splošno 6.000" (152.40mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - na splošno 0.500" (12.70mm)
natančen opis RF Shield Shield, 2-Piece 4.250" (107.95mm) X 6.000" (152.40mm) Vent Holes in Pattern Through Hole