54-CBSFDSV-1.0X1.0X.825
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 54-CBSFDSV-1.0X1.0X.825
Proizvajalec / znamka: Leader Tech Inc.
Opis izdelka 54-CBSFDSV-1.0X1.0X.825--54S425-
Podatkovni listi: 54-CBSFDSV-1.0X1.0X.825.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 54-CBSFDSV-1.0X1.0X.825
Številka dela 54-CBSFDSV-1.0X1.0X.825 Proizvajalec Leader Tech Inc.
Opis 54-CBSFDSV-1.0X1.0X.825--54S425- Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 3674 pcs Podatkovni list 54-CBSFDSV-1.0X1.0X.825.pdf
Širina - na splošno 1.000" (25.40mm) Prezračevanje Vent Holes in Pattern
Tip Shield, 2-Piece Serija 50-CBS
Tip montaže Through Hole Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Dolžina - na splošno 1.000" (25.40mm) Višina - na splošno 0.825" (20.96mm)
natančen opis RF Shield Shield, 2-Piece 1.000" (25.40mm) X 1.000" (25.40mm) Vent Holes in Pattern Through Hole