54KE-CBSF-1.25X3.0X0.5
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 54KE-CBSF-1.25X3.0X0.5
Proizvajalec / znamka: Leader Tech Inc.
Opis izdelka 54KE-CBSF-1.25X3.0X0.5--KE54S14-
Podatkovni listi: 54KE-CBSF-1.25X3.0X0.5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 54KE-CBSF-1.25X3.0X0.5
Številka dela 54KE-CBSF-1.25X3.0X0.5 Proizvajalec Leader Tech Inc.
Opis 54KE-CBSF-1.25X3.0X0.5--KE54S14- Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 4597 pcs Podatkovni list 54KE-CBSF-1.25X3.0X0.5.pdf
Širina - na splošno 1.250" (31.75mm) Prezračevanje Vent Holes in Pattern
Tip Shield, 2-Piece Serija CBS KE
Tip montaže Through Hole Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Dolžina - na splošno 3.000" (76.20mm) Višina - na splošno 0.500" (12.70mm)
natančen opis RF Shield Shield, 2-Piece 1.250" (31.75mm) X 3.000" (76.20mm) Vent Holes in Pattern Through Hole