55-CBSA-5.25X5.5X0.5
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
55-CBSA-5.25X5.5X0.5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 55-CBSA-5.25X5.5X0.5
Proizvajalec / znamka: Leader Tech Inc.
Opis izdelka 55 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY -
Podatkovni listi: 55-CBSA-5.25X5.5X0.5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 55-CBSA-5.25X5.5X0.5
Številka dela 55-CBSA-5.25X5.5X0.5 Proizvajalec Leader Tech Inc.
Opis 55 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY - Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3018 pcs Podatkovni list 55-CBSA-5.25X5.5X0.5.pdf
Širina - na splošno 5.250" (133.35mm) Prezračevanje Vent Holes in Pattern
Tip Shield, 2-Piece Serija 50-CBS
Pakiranje Bulk Druga imena 55-CBSA-5.25X5.5X0.4
55-CBSA-5.25X5.5X0.4-ND
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 2 Weeks Dolžina - na splošno 5.500" (139.70mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - na splošno 0.500" (12.70mm)
natančen opis RF Shield Shield, 2-Piece 5.250" (133.35mm) X 5.500" (139.70mm) Vent Holes in Pattern Through Hole